| zoey_1066 a întrebat:

Pe timpul vacantei vreau sa strang niste bani de buzunar, ce as putea sa fac. Sunt prea mica sa imi iau o slujba adevarata. Am doar 13 ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezentant Avon. Te pot inscrie eu. Lasa`mi id in msj daca vrei!:*

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Ma, la 13 ani, nu poti sa faci decat "maruntisuri" : sa faci suc la plic cu sifon/limonada si sa le vinzi, sa plimbi caini vecinilor :, nai ce sa faci "serios" cum ar fi sa vinzi pliante, sa speli niste vase la un restaurant/terasa etc.
Cam atat poti sa faci ma, astept funda

| Deea_3807 a răspuns:

Nu poti sa muncesti pana la 16 ani!

| zoey_1066 explică:

@ heartslow...thinking mda,in primul rand eu nu sunt "ma", in al doilea : poti astepta funda mult si bine pentru ca eu ii urasc pe cei care s-ar da de trei ori peste cap pentru a lua o funda.
si...ce pot sa zic, mersi macar pentru putinele idei care mi le-ai recomandatwinking