| YukiMady a întrebat:

Pe timpul vacantei vreau sa strang niste bani de buzunar, ce as putea sa fac. Sunt prea mica sa imi iau o slujba adevarata. Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| LoveSelena a răspuns:

Ai grija de animalele vecinilor, livrezi pizza, sa lucrezi a un hotel, poti cauta si in ziare, joci poker, sunt joburi si pe net, imparti fluturasi, poti face un fel de chiosc cu prietena ta (eu cuo prietena am castigat vreao 40 de lei intr-o saptamana.

4 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Cam greu sa castigi acum niste bani daca vrei sa ii strangi dintr-un loc care necesita angajare. Abia de la 16 ani te poti angaja si castiga niste banuti ai tai.

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Ciau...l-a intrebarea asta chiar nu pot raspunde ca acelasi lucru incerc sa-l fac si eu.Si eu am tot 13 ani:X si pana acum am strans un mil dar ii prea putin oricum nu stiu ce sa fac cu bani adica as vrea sa fac ceva.dar depinde de cati bani iti trebuie tongue:*

| Adina_7794 a răspuns:

Inscrie-te la Lady`s.

| annie4u a răspuns:

Te poti inscrie la firmele acestea de cosmetica (Oriflame,Avon,etc), doar iti trebuie copia de pe buletinul unuia dintre parinti (sau orice persoana majora care vrea sa te ajute), in rest te poti descurca singura:*

Întrebări recente