| Happy33 a întrebat:

Ce surprize as putea sa ii fac prietenei mele de ziua ei de nastere? De ex sa ma duc la ea la facultate si sa o intampin cu un cadou sau sa nu ii zic la multi ani toata ziua si sa ma pitesc la ea in dulap si cand vine sa ii spun sa ii sau un cadou. Va rog sa scrie-ti idei de surprize.

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Prima varianta e destul de draguta, ai putea sa o pui in aplicare. Alta idee ar fi sa petreci timpul cu ea si sa o surprinzi cu ceva gatit de tine, de exemplu. Idei se gasesc dar tu trebuie sa-ti dai seama ce o sa o surprinda pe ea. Ideea e sa-i faci un cadou la care nu se asteapta, ceva ce ii place ei foarte mult.

| Happy33 explică (pentru Aasdfghj):

Ii plac animeurile... ce surprize as putea sa ii fac?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Happy33):

Poti face ceva handmade cu animeul care ii place. Asta poti cauta pe pinterest. Alta idee ar fi sa-i cumperi ceva cu un anime. De exemplu in carturesti am vazut figurine si benzi desenate. Nu trebuie sa fie gen o surpriza cum vezi prin filme/seriale. E de ajuns sa-i cumperi ceva care ii place. E mai mult dragut sa primesti o carte, de exemplu daca iti place sa citesti, decat sa primesti o cana pe care nu o sa o folosesti niciodata. Intelegi? Bafta!

| Happy33 explică (pentru Aasdfghj):

Mrs mult. Da buna idee... o sa ii fac ceva handmade... chiar ma pricep la lucruri handmade.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Happy33):

Cu placere. Bafta!:*

| RainmakerX a răspuns:

A 2-a varianta merge doar in filme.
Sa nu-i urezi niciun mesaj virtual in ziua respectiva. Te intalnesti cu ea la facultate si ii dai cadoul impreuna cu o felicitare pe care ai scris acel mesaj. Nu trebuie sa fie ceva pompos, spune doar ce simti.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un tort cu poza ei deasupra.

| DarthRevan a răspuns:

Gandeste-te la ceva ce ti-a zis cai place, si incearca sai cumperi acel lucru.Prezenta ta si atitudinea ta va face o diferenta mult mai mare decat cei dai happy. Important e sa-i oferi iubire in continuare, si gandeste-te la un cadou care sa o reprezinte!