| loove.music a întrebat:

peste cateva luni voi implini 18 ani si as vrea sa mi fac majoratul, insa exista o mica problema.cea financiara. Bugetul alocat este de 10 milioane si ar fi cam 15 invitati. Stiti vreun local decent unde l-as putea face? (nu vreau sa inchiriez.)

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu ai zis de unde esti...dar pe un eu as miza pe un club.

| StefanVLY a răspuns:

Era foarte bine şi daca spuneai judeţul în care locuieşti. straight face Totuşi daca ai casă mare, si o cameră mare de ce nu? Ai putea să-l faci acasă. Crede-mă e mult mai bine decat să cheltuieşti banii pe locale. Cu restul baniilor poţi lua mai multa mancare/băutură. La mulţi ani! Funda?