| andrutski a întrebat:

Buna happy! Peste cateva zile este ziua mea de nastere si nu am nicio idee cum sa o sarbatoresc. Ma ajutati si pe mine cu niste idei? Mentionez ca implinesc 14 ani big grin.

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...
Sunt multe posibilitati sa-ti petreci ziua ta de nastere, la anii tai.happy

De exemplu:

-poti merge in oras cu prietenii, in parc, la teatru, la film, la muzeu...etc.winking
-poti sa ti-o sarbatoresti acasa, tot cu prietenii, sau mai simplu...in familiehee hee...
-poti merge seara la un restaurant
-o seara petrecuta in club, nu ar strica... putina distractiieee`love struck

sper ca ti-am fost de ajutor... te pup...
see you soon!

11 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Gabitza99, nu ma pot abtine. Tu unde faci mai omule scoala? Cu cine faci limba romana? Cu femeia de servici? Nu te supara, dar macar din respect pentru persoana pe care doresti sa o ajuti ai putea scrie corect gramatical.

@ andreea, petrecerea clasica "acasa" poate fi putin prea obisnuita. Dar totusi, avand in vedere varsta pe care o implinesti, te-as sfatui sa ramai si anul acesta tot "acasa". Apoi, poti sa ti-o sarbatoresti si intr-un local. Acum insa, intr-un local va trebui sa mergi insotita de parinti banuiesc, si atunci nu cred ca mai este la fel de distractiv. E adevarat ca si acasa "ai tai" sunt cu voi, dar nu cred ca stau chiar cu voi la masa. In rest, eu as opta pentru o masa simpla si delicioasa, ceva suc natural sau depinde de cerintele si poftele invitatilor tai si jocuri care stii ca va plac voua.

Bafta si La Multi Ani!

Psihoyounger

| alexdop21 a răspuns:

@StarDoll din pacate nu poate merge intr-un club pentru ca are 14 ani!
Dar cel mai bine ar fi sa iti aduni prieteni si sa mergeti la un suc undeva, sa glumiti sa va simtiti bine!

| PauLa.M a răspuns:

Un gratar cu prietenii ar fi dragut
volei.
clasicul joc cu sticluta big grin
ar fi dragut pentru varsta ta, parerea mea :*
La multi ani!

| putzulica a răspuns:

Si eu fac 14 ani dar acum big grin

| Instinkt a răspuns:

Cear fii sa-mi dai mie id tau siti spun mai multe acolo trimite msj

| missME a răspuns:

Eu mi-am facut-o mereu intr-un singur mod banal: mi-am invitat prietenii la un suc in oras... pana la majorat cred ca o sa o tin tot asawinking

| andrutski explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor big hug

| rebelutza4u a răspuns:

La multi ani! in oras la un suc cu prietenii, invitaai acasa la tine, la pizza puteti sa mai mergeti...depinde de ce va place sa faceti mai mult.

| secret96 a răspuns:

Si eu fac tot 14 ani dar eu o sa imi tin ziua acasa cu prietenii si cu familia
ati putea sa imi recomandati niste jocuri pentru varsta mea? ceva ce se poate juca in muuulti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex. ei nu poate mergehappy
o prietena d a mea a implinit 15 si a facut'o intr'un club.
am stat pan la 4
a fost superlove struck
euanul acesta mi-am facut'o dand o pizza sau c au vruthappy
imi pare rau k nu am facut in club
la anul acolo o faclove struck
iar peste 2 ani cand fac 18 fac acasaa majoratul.

| creative a răspuns:

Da pai happy e usor ziua mea de nastera cand am implinit 15 ani mi-am petrecuto cu 4 pietreni si cateva fete la o terasa big grin apoi am venit acasa si am mancat tort .rpg.deadmaus ia id meu sa ma inviti si pe mine whistling bft si la multi ani big grin