| carina1542 a întrebat:

Peste o luna voi avea banchetul de clasa a a8-a si as dori sa cer cateva pareri despre tinuta. Eu una m-am gandit la o rochie alba, cu umerii goi, in dreptul pieptului sa fie niste volanase din dantela, bineinteles, tot albe dar in schimb la talie sa fie mulata deoarece am o talie subtire (61) Legat de pantofi, cred ca as putea pune o pereche de pantofi rosii, din piele intoarsa, cu inaltimea tocului de 8 cm. Avand in vedere ca am mai fost pe tocuri la o nunta si la alte ocazii sunt de parere ca imi pot permite sa imi pun tocuri. Dar in nici un caz nu vor fi niste tocuri subtiri. As mai adauga si un plic, tot de culoare rosie. Parul mi-l voi lasa desprins, si eventual il voi ondula usor iar la machiaj singurul lucru pe care il voi face va fi sa ma dau cu putin rimel si eventul un ruj. Tin sa mentionez ca am parul castaniu deschis si ochi albastrii, 1, 60 inaltime. Deci va rog, apelati la imaginatia voastra si spuneti-mi o parere.

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Banchetul este o amintire frumoasa si cam atat...
Incearca doar sa te simti bine in acele haine in asa fel incat sa poti sta cat mai mult.

Ps: Iti sugerez sa stergi intrebarea dupa ce primesti destule raspunsuri. Ai dat destul de multe detalii iar anumite persoane s-ar putea sa faca misto.

Succes la examen!

| mberleal354 a răspuns:

Cum ai descris tinuta este una foarte buna, asemănătoare am avut si eu la banchet, doar ca rochia mea a fost de culoare crem
Crede-ma faci senzatie, eu am întors toate privirile asupra mea, cred ca si tu vei face la fel
:*****