| Alinaalian1234 a întrebat:

Pietrele de la revistele de la Deagostini "CRISTALE SI PIETRE" sunt adevarate sau false?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Eu nu colectionez aceasta revista, dar cred ca sunt adevarate, altfel nu s-ar mai da banii pe niste porcarii plasticate.In plus, nu cred ca s-ar mai vinde pe piata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

False cred

| Sabi98Gold a răspuns:

False!

| stefaniaramona a răspuns:

Azi am cumparat si eu primul numar cu cuartul roz...si sincer pentru marimea pe care o are mi se pare cam usor...pentru cat ar trebui sa cantareasca o piatra de acea marime. Verisoara mea si-a cumparat un cuart roz din elvetia dintr-un magazin de specialitate, de marime unei file de biliard, si este la fel sau chiar mai grea decat o bila de biliard, iar pretul a fost destul de mare. Chiar daca elvetia este o tara scumpa, pretul de la noi tot mi se pare prea mic pentru un cuart veritabil. Stie cineva cum se poate deosebi unul veritabil de un fals?