| Youkillme a întrebat:

Ce credeti despre revista Cristale si pietre de la Deagostini? Oare sunt adevarate si chiar au aceste efecte asupra omului? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Drstietot a răspuns:

Eu mi-am cumparat azi primul numar si chiar este real(daca nu ma crezi cumpara-ti si pune-l sub un jet de apa, o sa vezi ca nu mai este roz, el s-a descarcat, iar daca il pui la soare pentru 1-2 minute se incarca, se face inapoi roz)>>FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Kryss13 a răspuns:

Nu stiu exat ce sa cred. e clar ca atrage multi cumparatoriwinking si eu m-am gandit sa-mi cumpar revistabig grin.dar am mai citit undeva ca aceste cristale chiar functioneaza!happy

| DaVinci29 a răspuns:

Eu cred ca e o chestie de autosugestie. Cineva iti spune ca un anumit cristal te... relaxeaza, sa zicem, tu crezi asta. Automat iti induci starea respectiva. E ceva asemanator cu efectul Placebo. Cel putin asta e teoria mea. Uite, ca sa te ajut: laughing) DA. CHIAR FUNCTIONEAZA.