| Andreea2013 a întrebat:

Am vazut un baiat si-mi place foarte mult de el. Am 2 zile la dispozitie ca sa ma imprietenesc cu el si sa ne cunoastem mai bine....cum sa-i arat ca-l plac, fara sa ii spun in fata? Imi e prea rusine sa-i spun direct...
Please, help me! Cum sa ii arat ca-l >plac?
Cel mai bun raspuns primeste Funda! :*

Răspuns Câştigător
| FaraNume67 a răspuns:

Pai trebuie sa te misti rapid cum ai zis si tu ai 2 zile la dispozitie. Stai pe linga el uitate in ochi lui si zimbestei prefate ca nu poti sa faci o chestie si spune-i sa te ajuta dupa ce te ajuta spune-i mersi i-al in brate poti sa il si pupi pe obraz

5 răspunsuri:
| Alice23 a răspuns:

Intalneste-te cu el si totul vine de la sine :*:*

| agoodfriend a răspuns:

Tu nu arati de 13 ani. Asa ca incearca sa nu ne mai pacalesti.

| Andreea2013 explică (pentru agoodfriend):

Eu chiar am 13 ani, in poza de la status nu sunt eu...e Demi Lovato.

| GrilDollllllll a răspuns:

Pai ii dai 1-3 like-uri la pozele de pe fb. si cand te intalnesti cu el zambestei