| DraPraaHaarp a întrebat:

pot sa imi fac cum e in poza asta la mine in lista? adiq prieteni, familie. s. a. m. d?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=18&ty=90

explicit va rog:)thx:*

sh daca vrei ddau fundita aia

3 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Da.normal ca se poate.
La mess scrie Friends si cati ai thu online.in imaginea aia scrie FAMILY
EI bine dai click dreapta unde scrie la tine friends si ai CREATE A NEW GROUP. dai click. pui numele grupului -> oke si gatabig grin
Succes!;*
FUnditsa?big grin

| DraPraaHaarp explică:

Da da cum i mut din lista de la friends la family sa zice? rasp urgent va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai muti cu mouse-ul. daca nu merge din prima mai inceraca. trebuie sa mearga.