| L0vely a întrebat:

pot sa imi fac suvite colorate fara sa imi decolorez parul? am vazut pe net o vopsea care avea decolorant in ea... dupa ce se ia culoarea nu vreau sa ramana parul blond.decolorat.(sunt bruneta) multumesc!:* Funditaa

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Poti bineinteles eu am o suvita mov drept este ca sunt mai deschisa la culoarea parului dar prietena mea care are parul brunet si-a facut cu acceasi vopsea ( permaneta) dar totusi i s`a decolorat in timp si parul i`a ramas la fel. ( vopsea Londa). Daca vrei ceva de scurta durata incearca nuantator pe el scrie ca se ia la 10 spalari dar dupa 6 - 7 nu mai e. nu este deloc scump. sper sa-ti iasa bine! funda?