| L0vely a întrebat:

pot sa imi fac suvite colorate fara sa imi decolorez parul? am vazut pe net o vopsea care avea decolorant in ea... dupa ce se ia culoarea nu vreau sa ramana parul blond.decolorat.(sunt bruneta) multumesc!:* Funditaaa

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Pai daca vrei suvite temporare incearca Nuantatotul. Se spala dupa 8-9 spalari. Dupa ce se duce revine la culoarea naturala (bine nu exact cum era inainte ).

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Mi-e greu să cred că o să se prindă vreo culoare pe păr aşa închis dar poţi să încerci cu Plum, Midnight Blue sau Alpine Green de la Directions. Oricum nu garantez nimic.

| Bia_3072 a răspuns:

Buna l0vely happy da poti, eu am parul saten-inchis.si mi-am facut rosii happy iti poti face mov, rosii sau albastre, dar in cazul in care vrei sa-ti faci blonde, cred ca trebuie decolorat happy

| Bubu14 a răspuns:

Vopseaua care contine decolorant este Palette nuanta E20(blond doarte deschis) dar daca ziceai ca vrei fara decolorant poti incerca violet de gentiana sau albastru de metin.Sunt niste sticlute cu vopsea care se duce dupa spalari dar nu stiu daca prinde pe parul brunet...