| Danicika a întrebat:

prietena mea are deja 16 ani dar are sinii mici si m-a rugat sa va intreb, ce sa faca ca sa-i creasca sinii mari? poate sunt niste patile sau,? va rog ajutatio

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa iti vada de treaba ei asa cum a facut-o pana acum, ii vor creste sanii cu timpul.

| tzintzi a răspuns:

Nu are ce sa faca momentan.
Ii recomand sa nu se streseze in legatura cu asta pentru ca nu este singurul caz in legatura cu "sanii mici", cu timpul poate se vor dezvolta.

| Mykidutza a răspuns:

Da.singura care da rezultate este tinctura de marar se gaseste in farmacii.nu este scump

| Vybin a răspuns:

Buna. Cred ca prietena ta ar avea doua posibilitati, si anume, sa consulte un medic specialist sau sa astepte sa mai creasca un pic. Este posibil sa fie vorba de o dereglare hormonala sau, poate, nu a ajuns inca la varsta la care sanii ar trebui sa fie mai mari.Nu e nimic de speriat, isi va reveni. Ajut-o sa treaca peste asta, daca se simte complexata. Exista multe femei care au o astfel de problema. Ma rog, e impropriu spus problema. Sa nu se sperie, totusi. Toate la timpul lor.

| valeria_4860 a răspuns:

La fiecare fata siinii cresc dar nu fiecare se dezvolta repede altele au mai mari altele mai mici sau normale dar o sa vezi o sa-ti creasca cit de putin dar o sati creasa mai ai pina la 25 ani cel mai important sa nu te injosesti tu pe tine va tot bine doar crede in tine