| DeeeaA a întrebat:

Buna prieteni,
De la un timp relatia noastra a devenit putin cam complicata. din cauza mea.si,de fapt, ajunsese a fi, in ochii mei, o obisnuinta. Adica ne vedeam in fiecare seara, stateam in jur de o ora, doua.depinde cat puteam. in timpul asta ne sarutam,, vorbeam despre unele lucruri. a doua zi la fel...pana cand, aseara m-am decis sa ne despartim. mi-a cerut motive dar nu prea am avut ce sa ii dau.si mi-a vorbit f. frumos... ajjunsese sa tina la mine. A gresit cand m-a "inselat" dar, chiar de nu l-am crezut, am zis sa mergem mai departe. PAharul s-a umplut, insa si i-am cerut sa ramanem doar prieteni. Inca mai vorbim ca inainte.si aproape m-a convins sa ne impacam. Oare ce sa fac?:X Mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Ei bine ar trebui sa intelegi ca baietii tot baieti sunt, cand vad o fata frumoasa trecand pe langa ei si mai sunt si cu prietenii nu se pot abtine sa nu se dea la ea vai doamne sa se dea cocosi in fata celorlalti.asta-i un defect al baietilor in relatii, uita ce au langa ei pentru alta pitipoanca care trece pe langa ei.nu pune la suflet se vede ca te iubeste, deoarece a vorbit frumos cu tine(majoritatea ar incepe sa vorbeasca urat, sa injure)si se vede k el inca mai crede in relatia vostra.eu zic s-o luati de la inceput si sa fiti fericiti.nu stii daca o sa mai gasesti ca el si ignorai micile defecte, dar sa nu-l lasi sa se obisnuiasca.bafta!

2 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

Pai ce sa faci. Alegi cu inima, nu cu mintea.happy

| lostcolour a răspuns:

Merita sa va impacati nu are rost sa va certati din toate tampeniile, eu zic sa ca cuplati din nou