| 828216262 a întrebat:

Buna prieteni! sint o fata mai timida si imi place de un baiat ..nu comunicam foarte des dar totusi este vreo metoda de a-i da de inteles ca il plac? dau fundita.

3 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Da, comunicarea! Planuieste o intalnire intre voi 2 si spune.i tot ce simti chiar daca esti timida, nu are rost sa te abtii ca doar nu te ia la bataie daca-i spui ca.ti place de el!

Mult noroc!

| 828216262 explică (pentru resemnat):

Nu pot nu am curaj ...imi pare ca daca ii voi spune joi intra in pamint de rusine ((

| Dracarys77 a răspuns:

Sunt baiat si am un pic de experienta,iti spun sa fii originala, sa te porti natural, sa iesiti la o plimbare sa mai stati de vorba, trebuie sa va cunoasteti. Puneti in evidenta trasaturile frumoase cand esti cu el, zambetul este un truc esential, afla ce ii place. funda tongue