| scump3tea a întrebat:

prietenul meu se duce miine la o tabara de vara.Trebuia sa plec si eu dar s-a aminat pentru ca am niste probleme. Ei bine, acum se duce fara mine.Si de ce imi este cel mai tare frica? Sa nu isi gaseasca alta fata. Ce sa fac?
Nu pot avea incredere in el, pentru ca nudemult sintem impreuna.
Funda!
Va rog cit mai seriosi.

1 răspuns:
| Loyd06 a răspuns:

Poi de ce esti cu el daca nu ai incredere? Daca il sti in stare de asemenea lucruri eu as zice sa-i dai papucii cat mai repede. Intr-o relatie trebuie sa ai incredere in partener, altfel nu o sa va intelegeti niciodata