| anonim_4396 a întrebat:

Pt banchet (de clasa a 8-a) am o rochie roz, dar un roz ff deschis, si cred ca o sa-mi iau o pereche de pantofi cu toc negri. Oare merg si balerini? thinking Si cum sa imi fac parul? Eu ma gandeam sa il fac bucle mari dar cred ca toata lumea o sa-l aiba ondulat. Alte idei?
Nu am parul foarte lung, cam cat sa acopere omoplatii. Intelegeti voi? laughing Si e saten.

4 răspunsuri:
| Quibblo a răspuns:

Eu spun sa iti iei pantofi albi, sa iti iei cu toc, si eventual sa iti iei la tine balerini in caz ca nu reusesti sa stai toata noaptea in picioare.

| deutza_2137 a răspuns:

Buna ancutza! poti sa iti lasi parul asa cum e, sa il faci drept sau cret.am mai vazut si parul drept si intr-un fel il avea si ondulat.

| TheFreak9 a răspuns:

Creca ar fibine cu paruindreptathappy