| anonim_4396 a întrebat:

Buna ptu, am nevoie de voi. sunt o fata cu note mari, cu 10, si tot incerc sa-mi conving parintii, sa ma lase sa dorm la o colega, iar ei nu ma lasa deloc, nu stiu ce argument sa le mai aduc.va rog ajutor happyfunda

Răspuns Câştigător
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna `. trebuia sa argumentezi cati ani ai `.winking in primul rand `. daca nu esti micuta.` poti sa ii spui`. k nu esti dupa fusta mamei`. si k esti destul de mare incat sa dormi la prietena ta! incearca`i si roaga`i. PS: Nu trebuia sa te lauzi k esti de 10. app `: Nimeni nu e de 10laughing! :* sa nu uiti! papa`love struck

fundita?

1 răspuns:
| derpina a răspuns:

Cati ani ai?