| MineIsLikeABridge a întrebat:

sa merg maine cu martisoare la mine si sa impart pe la profesoare? Ca as imparti luni pe la colege si la majoritatea profesoarelor, dar daca merg multi vineri, m-as simti tamp numa eu sa nu dau happy, voi ce faceti?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Cred ca majoritatea vor proceda asa.

| darrio2007 a răspuns:

Ti-am raspuns tarziu.Cred ca deja esti la scoala la ora asta. Daca inveti dimineata.

| MDenisee a răspuns:

Da fa cum vrei si crezi ca e mai bine happy

| Cammmelia a răspuns:

Eu impart maine atat colegelor cat si profesoarelor, zic sa faci si tu la fel... Daca lipseste cineva maine ii poti aduce luni, sa dai un martisor nu este o rusine. :*