| Decebalul a întrebat:

Cum le zic profesoarelor cand le voi da ghiocei si martisoare maine?

Răspuns Câştigător
| NightBadDreams a răspuns:

"De 8 Martie va ofer un ghiocel si va urez o primavara frumoasa" big grin simplu, scurt si la subiect

7 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

La multi ani, doamna profesoara! Cv de genuhee hee

| viotedy a răspuns:

La multi ani

| PopAdrian a răspuns:

Un simplu "La multi ani de 8 Martie!" sau "La multi ani de 8 Martie si o primavara placuta!" cred ca ajunge. Simplu si frumos happy Succes!

| elysi a răspuns:

Clasa... va ureaza o primavara frumoasa!

| consilierultau001 a răspuns:

Din partea mea / a clasei un mic simbol al faptului ca va pretuiesc/ pretuim

| nutzic a răspuns:

O primavara frumoasa Cu soare -n suflet si in casa Cu multa, multa sanatate, succese mari sa ai in toate, Si mult noroc si bucurie In casa ta mereu sa fie. La multi Ani!

."Cu drag de martisor, primeste primavara in sufletul tau, si fie ca acest anotimp sa iti aduca in viata ta implinire si noroc, fericire si iubire si nu in ultimul rand caldura sufletesca de la cei dragi. Iti doresc o primavara frumoasa!"

orice nu ar fi, sa fie spus din suflet!

| Barbie69 a răspuns:

Nici cum.pur si simplu il dai si iti va multumi si te va pupalaughing