| bebe23 a întrebat:

sambata e ziua prietenului meu.dar nu mai am idei de cadou, sunt cu el de 3 ani aproape.as vrea sa fie ceva prin care sa ii dovedesc ca il iubesc la fel de mult ca la inceput..are 21 de ani..ideiiiii?

Răspuns Câştigător
| syste754 a răspuns:

Si pe el sa fie o poza cu voi sau un mesaj. ceva

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai bun cadou, eşti TU! Fă-l praf după distracţia pe care bănuiesc că o va avea.Fă-l să nu uite repede această zi.

| bebe23 explică:

laughing nu e cazul!

| syste754 a răspuns (pentru bebe23):

Fa i un filmulet cu toate pozele voatre si cu citate de dragoste +melodii misto:d

| bebe23 explică (pentru syste754):

laughing si asta i-am facut si pe cd chiar cu poza noastra laughing vezi de ce zis ca nu mai am idei straight face

| syste754 a răspuns (pentru bebe23):

laughing))).cere l in casatorie...fa i o farsa..cumpara i un tort

| bebe23 explică (pentru syste754):

Buna idee cu tortul!

| syste754 a răspuns (pentru bebe23):

Si pe el sa fie o poza cu voi sau un mesaj. ceva

| syste754 a răspuns:

O poza cu voi 2 si o descriere a primei voastre intalniri intr un tablou si ieftin si misto..parerea meabig grin

| bebe23 explică (pentru syste754):

Are 2 tablouri cu noi laughing

| syste754 a răspuns (pentru bebe23):

laughing nu aveam de unde sa stiuwinking.din primul si a al 2 lea an?big grin..gandeste te la ceva ce ii place...insa sa aiba legatura cu amn2winking

| bebe23 explică (pentru syste754):

Asta e problema ca i-am luat tot ce se putea...