| didisor6619 a întrebat:

Cum sa ii dovedesc prietenului meu ca il iubesc?

2 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Nu trebuie sa ii dovedesti. daca iti cere asta inseamna ca nu are incredere in iubirea ta. El trebuie sa o simta nu sa o dovedesti tu

| yOiNgErAsUlTaU a răspuns:

Pai nu stiu cum sau cat te va ajuta asta dar iti voi spune doar atat "daca iubesti cu adevarat, il eliberezi."adica atunci cand iubesti pe cineva esti atat de fericit/a incat vrei sa faci persoana iubita si mai fericita iar daca persoana aceea nu e fericita cu tine si ar fi cu alt cineva elibereaz-o si las-o sa fie fericita si asa si tu esti fericit vazanduti persoanele dragi fericite.Eu daca eram in locul tau i-as fii spus prietenului tau cam asa "eu stiu ca te iubesc si ca sati arat te voi lasa pe tine sa alegi daca vrei sau nu sa mai stai cu mine caci fericirea ta inseamna mult pentru mine."sper ca sfatul mea te-a ajutat si multa bafta!winking