| AllesSy a întrebat:

Saptamana asta am visat in fiecare noapte acelasi vis, ma sperie adica nu e ceva de drk de genu, e ceva ce nu vrea nici-unei fata sa ii se intample, cum fac sa nu mai visez asa ceva? Ma ajutati va rooog mult Funda!crying crying

Răspuns Câştigător
| xKitiiii a răspuns:

Hei Alesy. E Greu sa iti dam un raspuns fara sa stim despre ce e vorba... poate ar trebui sa scrii visul, si asa ne-am face o idee despre aceste cosmaruri ...si in plus nu e nimic rusinos intr-un vis nu? In cazul in care chiar nu vrei sa impartasesti cu noi.atunci exista o singura metoda, dar care nu da 100% roade.
Inainte de culcare te gandesti la ceva frumos cum ar fi o excursie cu prietenii.sau cv de genul acesta. Daca aceasta metoda nu functionaza atunci trebuie sa ii spui cuiva (unui prieten) pentru o forma de "descarcare" deoarece visele sunt doar rodul imaginatiei tale si sunt bazate pe ceea ce gandesti.
Sper ca te-am ajutat
Pa Pa wave

5 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu sunt specialist in asa ceva,dar visele sunt subconstientul tau, dovada ca creierul lucreaza non-stop
In vise iti papare in general ceea ce vei, ceea ce gandesti
Deci nu poti sa visezi ceva ce nu exista
Asta daca esti MEDIUM
Incearca sa nu te mai gandesti la asa ceva.si cand vrei sa dormi, sa te gandesti la altceva, mult mai frumos.si o sa vezi ca treptat nu o sa mai ai acel cosmar

| xKitiiii a răspuns:

Funda ? :d

| AllesSy explică:

Ms mult amandurora o sa incerc kiss

| xKitiiii a răspuns (pentru AllesSy):

N-ai pentru ce :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea ce visezi tu. In primul rand trebuie sa scapi de frica.