| DellyDell a întrebat:

scuzati categoria, dar am o pproblema care ma cam macina de vreo doua saptamani. De la un timp visez in fiecare noapte lucruri ciudate, care uneori nu au nicio legatura cu gandurile mele de peste zi. Bine, de obicei visez lucruri de rau care au de obicei, legatura cu pierderi financiare. De exemplu, de dimineata am visat ca ma tunsesem si imi facusem o suvita roz, iar visul in care te tunzi reprezinta pierderi pe scara sociala, o coborare in scara societatii. As dori sa scap de aceste cosmaruri care probabil au legaturaa cu energiile negative. Help me, please!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Incearca sa ai o activitate fizica seara...sa alergi, sa te plimbi, lasa pentru o seara calculatorul si culca-te linistita! Stresul din timpul zilei se manifesta in somn si ai astfel de vise.

| wolder a răspuns:

Liniste-te mai mult, stai relaxata, limpezeste-ti gandurile si mintea, plimbate, razi, fa sport, nu te mai gandi la acele vise, fi fericita si ele vor disparea.
daca te preocupa atat de tare cosmarurile nu se vor opri.