| Deeabvb a întrebat:

>: Scuzati categoria. Vroiam sa va intreb ceva pe voi cei care aveti Nokia C3. Mi se aude foarte incet cand vorbesc la telefon sau cand imi pun alarma. Cum pot da volumul mai tare? Cand ascult muzica n-am probleme. Am nevoie urgent sa stiu. Multumesc. happy

1 răspuns:
| EvaZ a răspuns:

Eu nu am probleme de genul. Incearca sa intri la Setari - Sunete si sa fie singura optiune de volum de acolo, la maxim. In timp ce vorbesti la telefon da "in sus", dar doar in timp ce apelul este activ..si il poti da la maxim. Cat despre alarma, la mine suna de ma sperie. poate ai melodia prea inceata. Daca totusi n-ai rezolvat nimic, du-te cu el la sediul Nokia sau daca l-ai luat de la vdf, org, csm cu garantia si spune-le problema.