| BuBu2403 a întrebat:

Se apropie banchetul si nu imi gasesc rochie. Puteti sa ma ajutati?batting eyelashes Cu pantofii nu-i problema, de rochie am nevoie... [fundarolling eyes]

3 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. asa ca mi-am zis ca daca imi cumpar de la un magazin din oras risc sa am aceeasi rochie cu o alta fata. asa ca am trecut la cautat pe net. si chiar am gasit niste superbitatiii :X pe http://www.forever21.com si pe www.topshop.com/ si nu sunt nici foarte scumpe unele [si chiar daca-s relativ ieftine sunt si soo dragute].si partea buna e ca le livreaza direct in Romania :x.
sper ca te-am ajutat. daca mai ai nevoie de alte informatii, oricand sunt dispusa sa te ajut. doar da mesaj ^.^

| RubyDonnahue a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la Peek&Clopemberg din Baneasa Shoppin City... Au rochii fooarte frumoase acolo