| cicaradu a întrebat:

Buna ...am si eu banchetul de a 12 a si nu imi gasesc o rochie crying ma ajutati si pe mine va rog ...mulltumesc.happy

4 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Ai incercat sa intri in magazine? Stiu eu un site, dar sunt cam scumpe:promgirl.net

| ganeaa a răspuns:

Sa fie o rochie in care sa te simnti tu oricum esti minunatahappy

| ganeaa a răspuns:

Cauta o rochie care iti place tie nu conteaza ce spun altii fii tu esti frumoasa si iti sta bine in orice happy distractie

| alinabud a răspuns:

Eu aduc haine din strainatate si am momentan cateva modele de rochite(pretul este accesibil)daca te intereseaza trm adresa ta de mess sa iti trm poze.