| DeeaDeutza a întrebat:

Se apropie scoala...si nu stiu cum sa ma pregatesc.este greu? ce materii o sa am? imi este un pic teama.ca nu voi face fata! da`ti`mi si mie un sfat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa ai multe materii in plus fata de clasele primare.eu sincera sa fiu m-am acomodat cam greu cu trecerea la gimnaziu... dar daca te obisnuiesti o sa-ti fie foarte usorhappySUCCES!:*

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In primul rand, psihic. O sa fie mai greu la inceput cu schimbul de profi la fiecare ora, cu cerintele lor absurde, cu notele stupid de mici pentru o munca de nopti intregi, pentru elevi favorizati ca ma-sa e directoare la BNR si multe din astfel de prostii care iti strica ziua

| Foxilikkkă a răspuns:

Pai spune macar in ce clasa esti, altfel nu ne putem da seama ce materii o sa faci sau daca e greu.

| mariaw a răspuns:

Sfat:ia in seama limba pe care o vorbesti si pune cratimele cu masura.
*dati-mi

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaDeutza explică:

Sunt clasa a 5-a.scz