| wolfves a întrebat:

Se fac cursuri ecdl in Bucuresti? Adica sa te invete cum sa rezolvi exericitiile ce se pot da la examen si sa treaca prin toate modulele si dupa fiecare modul sa se dea examen. La liceul meu, doar se pot da, trebuie sa iti cumperi carte si sa inveti tu. Nu m-am inscris pentru ca nu a vrut mama, ea voia undeva sa ma si invete. Dar acum regreta ca nu m-am inscris. Daca se fac in Bucuresti, atunci unde?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| manoah2000 a răspuns:

Din cate stiu eu poti sa incepi cu ce modul vrei tu si indiferent de timp...trebuie sa gasesti doar un centru ECDL in Bucuresti.Eu am luat diploma anul trecut, ca sa nu mai dau competentele digitale anul asta la BAC.
Uite aici un site care te va ajuta: https://www.ecdl.ro/......ia_26.html