| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa fac facultatea de matematica-informatica chiar daca nu stiu nimic despre programare?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca poti.Dar va trebui sa asimilezi cunostintele foarte repede fata de altii care deja fac o pasiune din asa ceva.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Daca inveti.

| Marina92 a răspuns (pentru darrio2007):

Adica e ok daca nu stiu dinainte? Pot sa invat si pe parcurs, nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru Marina92):

Normal ca poti.Dar va trebui sa asimilezi cunostintele foarte repede fata de altii care deja fac o pasiune din asa ceva.

| 0PopaPorno a răspuns:

Iti va fi greu. Si elevilor de liceu le e greu sa invete asa la zi. Eu zic sa te duci acolo doar daca chiar te crezi in stare sa recuperezi tot din liceu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti sa o faci, dar iti va fi extrem de greu sa recuperezi, si va trebui sa muncesti de 3 ori mai mult ca restul