| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Acum cand esti raportat pe facebook mai esti anuntat prin notificarii ca poza ta a fost raportata de cineva sau nu?
Pozele raportate care sunt sterse mai apar in "inbox de asistenta" ca sa vad ce m-i s-a sters?
sunt sigur ca inainte apareau acolo si pozele raportate si decizia finala a celor de la fb. Acum cum e? tot asa? fiindca mie nu mi se pare ca e la fel ci aca facebookul si-a modificat obiceiurile.
Astept sa raspunda cei care stiu si care au fost raportati de curand nu in anii trecuti.

2 răspunsuri:
| Damrongsoontornchai a răspuns:

Iar ai postat blasfemii, este?

| anonim_4396 explică (pentru Damrongsoontornchai):

Eu in costum de baie dar a disparut poza. laughing