| Lluvia_3263 a întrebat:

Am o intrebare si sper sa nu radeti dar sunt noua pe aici. Cum se da FUNDA? happy

Răspuns Câştigător
| FlooD a răspuns:

Vezi in dreapta raspunsului meu este un semn car scrie ceva de genu " desemneaza acest rasp castigator" si apesi pe funda aia atat tongue

1 răspuns:
| Slow a răspuns:

Cand cineva iti raspunde la intrebare, va fi in dreapta fiecarui raspuns un 1, infasurat intr. o funda portocalie si apasand acolo, vei declara acel raspuns castigator, adica vei da fundawinking