| Andruskha13 a întrebat:

Am visat aseara ca mergeam prin cimitir singura si la un moment dat am dat de o prapastie sau de o groapa nu era asa de adanca dar era destul de mare, cu pietre si bolovani in ea, iar eu stateam pe margine si dintr-o data imi vad tatal stand in groapa, ce poate sa insemne?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ca n-ai fost prea linistita inainte de culcare...
Nu stie, e doar un vis

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Nu inseamna nimic. Mi s-a intamplat doar ca la mine in vis am fost in curte si era o groapa mica de o persoana si in ea era mama mea.

| Andruskha13 explică (pentru JoKeRuLwTF):

Am citit despre gropi si se zice ca aduce sau inseamna moarte :/

| JoKeRuLwTF a răspuns (pentru Andruskha13):

Facaturi... Nu mai crede in prostii din astea.