| Brunett94 a întrebat:

Bună seara. În luna ianuarie mi-a venit menstruația pe 2 care m-a ținut normal ( 3-4 zile ). Apoi mi-a venit pe 29. M-a ținut 1 zi cu absorbante apoi doar scurgeri. Aseară am observat pe chilot o pata maro deschis. Azi dimineață eram curata. Puțin mai târziu mergând la baie, pe hârtia igienica am observat o scurgere roz-pal. Mai târziu nu am mai avut nimic. Acum pe chilot observ o scurgere gălbuie. Am relații intime destul de des, neprotejate. Nu ejaculează înăuntru dar ejaculează pe aparatul meu genital. De ceva timp urinez des, mă doare spatele. Uneori am amețeală și alteori greață. Ce îmi puteți spune? Am nevoie de lămuriri..Va rog..

Răspuns Câştigător
| Fptl_Dede_1995 a răspuns:

Ori ai facut o ciuperca interna, un microb ceva. Ori esti gravida. Cel mai ok ar fi sa faci un test de sarcina si dupa sa mergi la un ginecolog.