| PussyMew a întrebat:

Hey tpu.In noiembrie fac 12 ani si de jumate de an am inceput sa am niste scurgeri transparente... cele dinaintea menstruatiei.Dar astazi cand am intrat in casa am vazut pe chilot tot o scurgere doar ca de data asta era galbuie. Avea putin miros de otet.Ce inseamna...In curand imi vine ciclu? (inca nu mi-a venit).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dyutzza a răspuns:

Stai linistita sunt lucruri normale la aceasta varsta si mai ales ca nu ti-a venit. Este posibil sa-ti vina in curand sau nu depinde de organismul tau... Nu trebuie sa te sperii sunt lucruri firesti dar poti vorbi si cu un ginecolog ca sa te linistesti.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca nu te-ai spalat corect si secretia a ramas prea multa vreme in contact cu vulva ta si s-a degradat.

| Madalina84 a răspuns:

Dc ne intrebi pe noi, si nu pe mama ta?

| PussyMew explică:

Mersi

| Roberto_Roby_1994 a răspuns:

Mda asta ar trebui să o întrebi pe mama ta.dar eu presupun că DA îţi vine ciclul.