| Nikoooooooo a întrebat:

Buna seara, scuzati categoria daca am gresit dar am nevoie urgent de sfatul vostru...Deci am o problema cu messu, cand imi scrie cineva nu imi apare sh daca eu scriu nu imi apare...am incercat sa il dezinstalez sh l-am instalat iar sh tot nu merge, ce as putea face?

1 răspuns:
| LaChatte a răspuns:

E buna categoria si ai face bine sa rogi pe unul dintre parinti sa caute un specialist si sa iti spuna daca e o problema cu netu' si/sau altceva
apropo, iti merge perfect netu' fara incarcari care dureaza? daca da este din cauza lui daca nu inseamna ca are ceva messu' si ii spui specialistului.
a fost de ajutor? funda puppy dog eyes?