| Nikoooooooo a întrebat:

Buna seara, scuzati categoria dar este cea mai cautata si am nevoie urgent de sfatl vostru...Deci am o problema cu messu, cand imi scrie cineva nu imi apare sh daca eu scriu nu imi apare...am incercat sa il dezinstalez sh l-am instalat iar sh tot nu merge, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

De ce faceti smecherii ca scriett altceva in alta categorie faceti o mizerie o mancare pentru porci de ce nu puteti sa respectati categoriile si daca e populat de ce? au nu puteti sa cititi?

| Nikoooooooo explică (pentru Takocska):

Auzi ce draq raspunzii daca nu te intereseaza? eu am cerut un sfat ca am nevoie de el ...sh tuh repede scrii, nu te mai baga daca nu te intereseaza sa ajuti

| Kesariona a răspuns:

Nu scuzam categoria . * asteapta ploaia de Stupid si Nefolositor*