| Bia_6294 a întrebat:

Buna seara, TPU. As vrea niste statusuri gen "Daca ai nevoie, nu mai sunt aici. Strig-o p ea, poate ea isi face giji." FUNDA pentru cele mai multe si mai rare[frumoase] love struck.

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Am putea fi impreuna tot restul vietii, (da?) Dar las-o mai subtire cu tarfele Am putea fi impreuna [stiu]. chiar daca asta se intampla doar noaptea tarziu

Nu te mai cred...e prea banal`... p0vesTea e la final

Spune stop! Cnd te streseaza explica-i ca exagereaza... nu intelege? abereaza? spune-i` pa` si se kalmeaza!

Zambete false. Priviri pline de ura. Invidie si minciuna. t0athe astea fara motiv`!:

Intr`0 lume mare cu prea putsine portsi deschise... sunt inca 0 pust0aica care traieste printre vise

Si daca el nu o sa-ti mai zica "Noapte buna!". si daca nici pe strada nu o sa-ti mai zica "Buna!". ai prietene care te suna sa-ti zica: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna"""

Spune'mi ce mai vrei acum de la mine? Du-te la ea poate iti e mai bine Asa a fost sa fie' asa va fi mereu.Nu uita ca pentru tot exista Un Dumnezeu

Am fost langa tine.Dar nu ti'a pasat! Du'te la ea! S-a terminat

Degeaba ma strigi si spui ca vrei din nou sa fii cu mine.Ai uitat cand sufeream zile si noptsi dupa tine Acum s-a terminat nu te mai vreau Du-te la curva ta.Te pwpa amica ta

Vin sau plec,Pentru tine e tot una, Oricum a fost alta in locul meu intotdeauna

O sa vina timpul cand iti vei da seama de toate Si o sa-ti dai seama ca am fost si-o sa fiu cea mai buna dintre toate

Timpul a trecut, M'am maturizat, Am fost aici.Dar am plecat

Incerc sa zambesc chiar daca eu plang in mine...Incerc sa zambesc chiar daca ma doare.

Cu indiferenta ta`.M`ai facut mai tare`. Acum nu`ti convine`.Dar incet, incet`. Calc pe urmele tale`.Si abia acum vezi si tu`.K indiferenta doare!

| juicymoistureXD a răspuns:

Uite aici. cred ca o sa gasesti ceva. sunt dragute; x
http://sweety-things.weebly.com/

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Am intrebari de pus,raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat.

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute