| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, azi mi-am cumparat vape si de cand l-am luat nu mai pot sa ma las de el, nu pot sa stau mai mult de 10 minute fara sa trag 1 puf si asta e problema. As dori sa il iau la scoala si sa fumez la toaleta, dar nu stiu cum sa il ascund. Si cat imi scade nota la purtare daca ma prinde un profesor?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Da îți scade nota la purtare și sănătatea ta va avea mai mult de suferi.

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

E mai rau decat tigarile.

| VoidEternal a răspuns:

Revino-ti. Sa spui ca deja nu mai poti sta 10 minute fara vape dupa cateva ore, e o aberatie. E doar in capul tau. De fapt vrei doar sa "impresionezi" la scoala. Trist.

| Sorel123 a răspuns (pentru VoidEternal):

Inainte sa iau vapeul fumam tigari normale

| youannoyingme a răspuns:

Cel mai simplu mod de a il ascunde:
Lasă-l acasă