| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna seara TPU! Ce >facetzii?::X Ce ati zice de un scurt Oracol. Clar primul primeste fundita [sau care imi plc mie ca raspunde mai amuzant si mai sincer ] iar restul desigur vot >::X Sa incepem love struck

1) Buna, ce faci?
2) Cati ani ai?
3) La ce te gandesti acum?
4) Ai mai vazut intrebari de ale mele pe TPU?laughing sincer nu te uita sa vezi cate intrebari am postat ca nu iau in considerare rolling on the floor
5) Cati prieteni adevarati crezi ca >am?:
6) Ce ai zice o descriere de a ta?
7) Cum ma imaginezi? [nebuna in sensul distractiva, amuzanta, serioasa etc]
8) Mancarea ta preferataa love struck Ale mele sunt Spaghetele de la Quassi Prontti de la Mall :X si Snitzelul de pui de la fast-food-ul de langa scoala [mai ales ca-l serveste un baiat super frumos love struck]
9) Te mai uiti la desene? love struck Daca da, la ce desene [Jhonny Test, Bakugan, Nini, Shake it up etc]
10) Ce gen de muzica asculti? da-mi melodia ta preferata [toate genurile in afara de populara >:] rolling on the floor
11) Ia zi ceva amuzant si fa-ma sa-ti dau funda laughing
12)Ce cadou ai primit azi se ziua indragostitilor/dragobete/sf valentin? love strucklove struck
13) Hai mersi ca mi-ai raspuns eu iti zic pupici pana maine seara cand mai intru cu vreo idee de intrebare rolling on the floor Zi si tu un cuvant de Bye bye love struck eu va zic multi pupici si imbratisari >big grinbig grin<

App La Multsi ani celor cu numele de Valentin, Valentina etc si o zi a indragostitilor superbaa [cat a mai ramas din ea], o zi de dragobete la fel si un sf valentin la fel blushing:Xlove struck >big grin

Răspuns Câştigător
| BeByTzZa a răspuns:

1. Buna...bine thu?
2.13 ani; x
3.La fostul` iubitlaughing)
4.dawinking
5.2-3winking
6.hmmm...I`a descrie`ma thubatting eyelashes
7.De gascawinking
8. Spaghetewinking
9.Neah...Nu ma uitlaughing
10.House...Usoarawinking[bug mafia-cat poti tu de tare]
11. Vreau sa`mi dai o fundita si nu stiu cum sa-ti zic... Vreau sa`mi dai o fundita si nu stiu cum sa-ti zic...Toate funditele sa apeleze la minelaughing)
12.un mare nimicwinking ca nu mai am prwinking
13.by3 by3... Othy te pupawinking

4 răspunsuri:
| BalonaşDulcee explică:

Raspunsul lu Othy m-a facut sa rad un pic dar vreau ceva cu adevarat super amuzant rolling on the floor am un chef nebun sa rad, si sa nu rad ca nebuna ca dupa poate m-o duce mama la psiholog daca vede ca rad de una singura rolling on the floor

| iulya_9118 a răspuns:

1.bine
2.14
3.la un baiatlaughing
4.nu
5.si adevarathappy
6.pai.thinking sunt timida cu baietii.sunt uneori amuzantthinking si ma imprietenesk f repedebig grin
7.de treaba
8. pizza
9.ma uit in general pe disenytongue
10.rapbig grin Eli-hey, camuflaj-Romania
11.thinking pai.imi vine ceva in minte da nu prea...nu'ss asa amuzantathinking
12.nu am primti cadou pentru ac nu m-am intalnit cu iubitusad
13.bye te pup...si mai astept intrebaribatting eyelashesca mai ma plik seara...te pup:*

| AllyDolce a răspuns:

1. Buna, bine u; x
2. 15 anishori; x
3. La tine; x
4. Normal ca am vazut; x
5. 2; x
6. Mai bine descrie'ma tubatting eyelashes
7. De gasca, amuzanta, esti sora mea; x
8. La fel ca tine =]] doar mergem impreuna; x
9. Hannah Montana =]]] glm oh go on...nu stiu imi plac mai multebatting eyelashes
10. Doar sti ce muzicaa imi plc; x
11. Lu Burcea ii plc de tine =]]
12. Nmk...ne'a prins ziua indragostitilor singure =[[
13. Te iubeskkk >big grin

| AllyDolce a răspuns:

1. Buna,bine u ;x
2. 15 anishori ;x
3. La tine ;x
4. Normal ca am vazut ;x
5. 2 ;x
6. Mai bine descrie'ma tu batting eyelashes
7. De gasca,amuzanta,esti sormea ;x
8. La fel ca tne =]] doar mergem impreuna ;x
9. Hannah Montana =]]] glm oh go on...nu stiu imi plac mai multe batting eyelashes
10. Doar sti ce muzicaa imi plc ;x
11. Lu Burcea ii plc de tne =]]
12. Nmk...ne'a prins ziua indragostitilor singure =[[
13. Te iubeskkk big hug !