| DjDanutzy a întrebat:

Buna si salllll
sunt dany am 13 ani cls 7-a
imi place de o fata dar ei nu-i prea place de mine
si vreau sa fiu cu ea
cum sa fac?
as vrea sa o invit la un suc sau sa o duc acasa dar nu stiu ce sa fac ca sa fiu cu ea spre casa
sa zicem ca o duc acasa
si ce fac pe strada daca sunt doar cu ea
o tin de mana gen din astea cel mai bun raspuns fundaaaaaaaaa
DAR RASPUNSUL SA FIE CU DETALII

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Deci, in pauza vorbeste cu ea, si intreab-o daca o poti conduce acasahappy

Si pe drum, vorbeste cu ea fara sa fii timidhappy Incearca sa te uiti adanc in ochii ei.stai aproape de eahappy

Si in fata blocului ei, apropie-te incet, o iei de sold (adica o iei in brate), si te apropii sa o sarutihappy Eu cred ca nu v-a refuza!

Si daca refuza, iti ceri scuze si ii spui ca asta nu se v-a m-ai intampla!

Dar nu te panica! Daca te refuza acum, si devii prieten bun cu ea, poate cu timpul se indragosteste si ea de tine!

Sa imi povestesti man!

Ceao:*!

4 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Vezi ca-ti dau addhappy chiar mai facut curioasalaughing)

| DjDanutzy explică:

Ms baietiii si fete vedem luni buzzz la id
dan_stelistu_boss

| Amyyyyyyy a răspuns:

Poi depinde ce fel de fata e ea daca e asa mai libertina ar trebui sa fi un pic mai spontan adica nu stiu sa glumesti cu ea sa o intrebi daca are probleme ca TIE ITI POATE SPUNE TOTUL ca puteti fi prieteni si intr-un sfarsit ii poti spune daca puteti merge acasa trebuie sa o vrasesti daca e o tipa dulcica ia-o cu usurelul frumos nu o brusca ca s`ar putea sa dea inapoi.Si ai putea sa iti iei ceva bani si afara in pauza sau in pauza cand te intalnesti cu ea sa fi sigur ca sunteti amandoi o intrebi daca vrea sa mearga cu tine la magazain si o rogi frumos si poate va veni si ca sa fi un gentalman ii poti zice tu ai vrea ceva? Si de ex poti lua o punga de chipsuri si sa mancati impreuna si sa inventezi o poveste ridicola de cand erai mik sau una reala ce bazaconii faceai cand erai mik ptk multa bafta mai! Beskk:**: P.s:Tot ce conteaza e sa fi tu insati acest lucru e de admiratbig grin

| oana_2914 a răspuns:

Buna TPU! da,ar fi o idee sa o conduci acasa, iar daca sunteti doar voi doi pe strada, te opresti...stai fata in fata cu ea,ii zici ceea ce simti si o saruti(daca e o fire mai calma, careia ii plac chestii de genul asta, intelegi tu)
dar ai grija sa nu fii...cum sa iti spun sa intelegi...brutal,ca sa zic asa, sa nu o "bruschezi" poarta-te cu ea ca si cum ar fi un trandafir caruia ii cad petalele la cea mai mica atingere
sper sa te fi ajutat si succes!
iti tin pumnii sa reusesti sa fiti impreuna...:X