Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2703247intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Iul
SATI 237.454AFISARI
101.669VIZITE
85.263V. UNICI
28 Mai 2010
Anonim intreaba:

Buna... spuneti-mi si mie niste statusuri de fite, fitoase pentru fete cu mofturi si pretentii. Dau funditakisskiss

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    1 Ianuarie 1970 02:00
    Raspuns anonim:

• 120 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 121)
    > >|
  • 29 Mai 2010 00:59
  • 20 Noiembrie 2010 17:33
    NaddyCool a răspuns:
    Poathe am aere`n cap.Astha` e problema mea`big grin.Nu poti sa ma suportsi? Astha e problema` thawinking. Nu ma` cunosti? Nu comenta`winking. Ai grija` de viata tha. Nu te baga`n a meahappy.
  • 20 Noiembrie 2010 22:16
    NaddyCool a răspuns:
    Cum vorbesc saw cum ma comporth` nu the` intereseazahappy Atitudinea tha falsa nu ma impresioneaza`winkingEu simth ca` tot ceea` ce fac e bine`big grinShi niciodata n`ai sa` potai ahimba` ceva` in mine`love struck
  • 28 Ianuarie 2011 14:57
    andrey910 a răspuns:
    "Sunt o pitipoanca fitoasa"
  • 28 Mai 2010 22:24
    Cromasston a răspuns:
    Asculta melodiile Codului Penal...sau melodii gangsta rap... unele versuri sunt super si impresioneaza!
  • 14 Aprilie 2011 21:40
    Irinus0356 a răspuns:
    Pusy
  • 26 Decembrie 2010 20:01
    SexyBoy01 a răspuns:
    Uite una care imi place mie:,, Am vrajeala necesara pentru orice domnisoara''
  • 5 Februarie 2011 23:34
    TeIubesC_3871 a răspuns:
    Nu Ma Poti Suporta? stiu! Doar Ca M`am nascut In Ciuda Thawinking
    Spui Merew Asta Mika! Dar Nu Uita Ca Asta Mik Te`a Faqut S`o Yubestitongue
    Daca Sont Subiekt De Barffa... Uh Kretino Esti o Tarffa...Asta E Pentru Toate Care sa Baga`n Viata Altoralaughinglaughing By Kamyts`S
  • 25 Septembrie 2010 22:57
    Bика a răspuns:
    TU ma aShteptaI sa Vin.Caci aSha am prOmiSs`. dar acO0m eU sOnt cea cU tel. InchisS`
  • 8 Ianuarie 2011 15:09
    Bика a răspuns:
    Ea. nu se cOmpara cu restU. e tot ce aI visat`. Ai o viata nOrmala!? O Sa ti-0 dea peste capP`.
  • 3 Februarie 2011 14:04
    any27alexia a răspuns:
    ***Taci e un cuvant potrivit pentru tine. Pai de cand vorbesti fa, tu de mine? inchide-ti gura stapaneste-ti ura.tonguetonguetongue
    ***Chiar crezi ca ma afecteaza?! Zambesc din noulove struck asta'i tot ce conteaza.

***Imi place sa fac ce imi trece prin cap fara regrete sau alte sentimente bine sau rau o fac in felul meu.

*****Scumpule ai grija de tarfa ta ca o sa te doara inima cand te vei uita la poza mea.tonguetongue

***Stiu ca sunt diferita in felul meu si ca unii nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.

****Ai crezut ca faci ce vrei? Dar ai cazut in ochii mei. Daca te purtai discret, te consideram destept:*

****Ma urasti?~problema ta! ma copiezi? haaaaa nu-mi ajungi nici la picioare! ma iubesti:X? si eu pe tine:X!~un sfat?~nu te lua de viata mea! te-am jignit? bravo mie!tonguetonguetonguetongue

*****ceea ce esti TU, eu pot fi oricand, dar ce sunt eu, tu nu vei fi putea niciodatatonguetonguetonguetonguetongue

****am tupeu. M-am nascut in ciuda ta, stiu ca nu ma poti suporta. merg incet inspir taleent si strig in gura mare sa auda toata tara ca tarfa nu are valoare:X:X:Xtonguetonguetongue

****Vei cauta privirea mea, in fiecarea EA din viata ta.

****Ea nu stie ce vrea.de e rau sau bine EA nu poate uita! nu mai crede in nimeni.

****Mai bine lasa. fa-te ca nu'ti pasa!
  • 28 Februarie 2011 19:37
    NoName123 a răspuns:
    Gata! Spun stop...M-am saturat sa plang! De azi sunt alta...Zambesc si gata!
  • 5 Iulie 2010 14:46
    Bib a răspuns:
    Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`.winking tu ma respecti pe mine happy. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.; x

Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` happy ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii`; )

sper sa te ajute; x

• 5 Iulie 2010 14:48
    Bib a răspuns:
    Numi apare tot!straight face.

Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`
  • 28 Martie 2011 14:59
    ionyionelutza a răspuns:
    Buna sory nu am un rasp pentru u da am un rasp pentru cea care si-a lasat id-u adnaamy degeaba e ea bruneta daca are mintea blonda sh sa stie si ea om fi noi blonde da suntem mai brunete ca ea
  • 14 Iunie 2011 11:50
    Johnny_3066 a răspuns:
    SA mor daca stiulaughing
  • 28 Iunie 2010 15:37
    Raspuns anonim:
    Nu iubi un fotbalist caci te lasa pentru antrenamente
  • 4 Iulie 2010 09:13
    Raspuns anonim:
    Fitze roz si shmekerite pentru cine tine minte
  • 5 Iulie 2010 08:21
    Raspuns anonim:
    Sunt fata de pus in rama nu ca orcie panarama id meu este blaxy_girl_luciana
  • 19 Iulie 2010 10:39
    Raspuns anonim:

tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…

baietii sunt niste...nu mai spun pana la urma doar arat...:@

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

Am tHalenT sHi mare sTil fata spatHe si proFil

Am lansath un sthil jukr.sa fiu zanik number one:X:X

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……winkingwinking:X:X

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat smug

As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele happy

• 4 August 2010 11:18
    Raspuns anonim:
    Buna cf?
  • 4 August 2010 16:37
    Raspuns anonim:
    Buna! as vrea si eu niste statusuri de fite si care e subtirica si frumoasa
  • 8 August 2010 17:23
    Raspuns anonim:
    Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fata adevarata :*tongue
  • 11 August 2010 16:23
    Raspuns anonim:
    Sunt un dracus miksi scwmpiSOR
  • 11 August 2010 22:28
    Raspuns anonim:
    ||suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||
  • 11 August 2010 22:30
    Raspuns anonim:
    Baby, ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cand o sa mai cresti"
  • 11 August 2010 22:31
    Raspuns anonim:
    Baby,ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cnd o sa mai cresti"
  • 18 August 2010 22:04
    Raspuns anonim:
    Sa nascut pentru tine, si acum sta cu minelaughing, daca iubitul ma inseala si tot la mine se intoarce, inseamna ca eu raman pe viata si u o zdreanta
  • 19 August 2010 16:20
    Raspuns anonim:
    Abia astept sa cresti mai mare sa fugim de politie sa purtam ochelari de soare sa ni se simpta starea de tranzitie
  • |< <
    1 - 30 (din 121)
    > >|