| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste telefoane nokia, cu kamera foto cu minim 1.3 megapixeli, care sa accepte kard de memorie, sa aiba bloototh si km atat, da' vreau sa fie ieftin, pana in 3 milioane l liberhappyDaca puteti dati-mi linkurihappy...MZ mult si

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Nokia N73 max 3 mil daca il iei la secondhappy
Camera buna, slot de card si poti asculta muzica bine la elwinking.
Parerea mea ca pana in 3 mil din magazin la liber nu iti poti lua mare lucru si ar fi recomandat un tel fara camera si alte chestii doar pentru vorbit.deoarece nu scoate performanta un telefon in toate domeniile, parerea mea.
Succes.

| Goofy77 a răspuns:

La 300 de lei nou cu specificatiile dorite cam greu second destule oferte

| curios_3782 a răspuns:

Nokia 2007 clasic( am unul) big grin e super foarte bun asa si mai este nokia 2730 clasic laughing are tatal meu dar iti recomand 2700winking