| anytimeanywhere a întrebat:

spuneti-mi si mie statusurile voastre preferate :X p. s: de orice fel happy

4 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Fitze,gesturi si tupeu asta e talentul meu. Pe ecran da foarte bine. O printesa asa ca mine. Sunt o fata smecherita. Hai fa pashi si gura mik

| Iamnotme a răspuns:

"Stii sa suferi pentru mine .doar atunci cand ma pierzi .stii sa iei de la mine... cei` mai bun si apoi sa pleci. stii sa spui vorbe. pe care nici tu n`ai cum sa le crezi!

Am invatat multe de la viata insa singurul lucru pe kre nu l-am invatat este metoda de a te uita!

mai bine mor pentru ceva decat sa traiesc degeabacrying

si m'am trezit iar fara elstraight face

ma gandesc la viitor, traiesc in prezent dar sunt retinuta in trecut! dar voi gasi eu o cale sa evadez si de acolo.:din trecutul meu!

.::Nu mai vreau sa plang.am suferit destul.si pe tine nu te interesa...eu plangeam ca proasta.si uh nici nujtiai.eu stateam treaza in fiecare noapte.si uh dormeai.::.

il iubesc si prostu nu-si da seama!

tu ca mine nu gasesti winkingwinking
eu ca n nu mai caut winkingwinking

nu trai clipe grele nu iubi cine te insala ci iubeste cine te iubeste

Sa Ai CuRaJuL sA sPuI DA.Sa Ai CuRaJuL sA sPuI NU...OrIcE cLiPa GrEa A vIeTiI.sA fIi MeReU aCeEaSi TU.sI tInE mInTe TrEi CuViNt.VIATA MERGE INAINTEsad

Javre invidioase, zdrentze geloase,.
V'adunatzi mereu,.
Ma barfitzi la greu,
Da' n-avetzi tupeu,
S-aparetzi in drumul meu!~

Un prieten bun iti cunoatse trecutul , dar totusi este alaturi de tine.Te sustine in prezent si te incurajeaza in viitor . love struck love struck:X

Prietenia nu tine de mOda.nu e ceva ce se pOarta dOar sezOnul acesta.nu se cumpara si nu se vinde.este insa cea mai buna investitie in aceasta viata :X

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva ,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg. sh eO am trecut prin multe pOate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fOst facute ca sa traim aman2;xX

Prietenie înseamna sa fii alaturi de prieteni nu când au dreptate, ci când gresesc.

Un prieten bun iti vede prima lacrima curgand,a doua o sterge,a treia o opreste.

Un prieten este acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.

Dak ai bani, poti sa-ti cumperi, un catzel bun, de rasa,.dar ca sa-l faci sa dea din coditza, tre ' sa-l si iubesti!

Tu crezi ca intri cu bocanci-n viata mea?
Vezi,.usha-i incuiata si-i blindata!
Mai bine ma convingi sa obtzii cheia,
Dar, pana-n hol,. de prima data!

PASTE FERICIT,... DAR NU PE GAZONUL MEU laughing rolling on the floor]]

Vreau sã fiu, tot ce tu iubesti love struck

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

Atat de proaste, aproape inculte.si totusi atat de multeoh go on

Vrei atentie? Fa-te semn de circulatie.winking

O vrei asa cum este ea`. :-x Esti norocos ca e a ta . ;>

Iubeste`o sincer, doar atat ea`tsi cere, fa`o s` simta ceea ce alti nau fost in stare sa faca. Sh itsi va da mult mai mult decat t` asteptsi, sh atunci ai s`inveti sa o iubesti winking"

nu r?zolv? n?m?c . ?njur? fara rost . ?njur`o p? mata ca t?`a facut atat d? prost

In nOaptea asta'i clar . numai fRaierii stau jos love struck . Locu' tau este pE masa . si'aL paHarelor pe jos . love struck"

E domnisoara care-n fiecare seara,se gandeste tot la el .Stie ce vrea , si ce vrea obtzine . Nu cere niciodata, ca nu-i prea sta in fire.

Desi am trecut prin multe , suntem inca impreuna `. Caci nu poti sa cazi , cand tii pe cineva de mana >big grin

• Unii nu ma supsrta ?Ii trat?z cu indif?r?ntza ?Oric? s' ar intampla ?Vsi zambi intstd?auna ?Si nu ma vsi schimba ?

M.am resemnat atunci cand trebuia sa sper . Am ascultat atunci cand trebuia sa zbier . oh go on

Spune'i ca l'am uitat, spune'i ca nu ma mai gandesc la el, spune'i ca nu'l mai iubesc, dar spune'i ca ti'am spus toate astea printre lacrimi! straight face

• ti-am zis sa ai grija de persoana mea . ? Coae ! nu sunt jucaria ta : p . !"

Când O Vei Îmbratisa Te Va Durea . Pentru Ca În Ochii Ei Se Va Reflecta Doar Imaginea mea . Stai Linistit Nu Ma Ranesti . Chiar Ma Amuza Sa Realizez Cât De Putin Gândesti ! ?"

Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh,uite ca inca pot!

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n`are rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar stii`?omu`nebârfit e un ratat`. •›

?` Regula numaruuu` unu` ? ` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ?

Incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna.

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

Lumea v0rbesjte ´ pr0stii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte ;-j ´, Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dinc0l0 ´ de cuvinTeee! ;* ´

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe . Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte . Te Iubesc Si Punct! .

Am cea mai buna prietena Din intreaga lume Imparte cu mine si rele si bune Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange

o iUbesc pentru K e de mik prietena mea.
O iubesc pentru ca ma inVatat sa zambesc.
penTru cand lacrimile imi Stergia
pentru cand impreuna ne distram.
te iubesc surioara mea love struck

Si cand impreuNa beam.si cand fostul iL inseLam.O facem imprEuna…Fink suntem ceLE mAI BUnEd.te iubesc

am gresit,si stiu,hai sa ne impacam pan' nu e prea tarziu,esti prietena mea si regret,lasa-ma sa vin inapoi,si nu mai plec

Problema ta e si problema mea.Daca tu dai d belea.Dau si eu d belea.UNITE,asa am fost mereu.IMPREUNA nimic nu e greu ;x Te iubesc ;x.

Ne urasti? Problema ta. Ne copiezi? Nu ne ajungi nici pan` la picioare. Ne iubesti? Si noi pe tine. Un sfat? Nu te lua d viatsyle noastre. te-am amagit? Scuze. te-am jignit? Bravo noua.

Dar tie iti pare a fi fenomenalTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau?mai bine ar fi sa calculezi din nou

Tu te mai suporti?eu nu te mai suport!

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta sh iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Aveti calitati aparente sh defecte permanentesunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneori Stiu cat ma adorati asta e.ma suportati

Dar eu nu asc ce sp lumea rea nu crd nmc din c sp ea

Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greata

Defectele melesunt calitatile tale

[?]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[?"

Fiecare barfa.ma face mai importanta

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda.pey normal ca a ta e praf!

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!

Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti,ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa faca

Ce?nu ti'am sp? astea cuminti s'au dus

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistita

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea,dar nu are nevoie de tine

Fraiere.e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Cn il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele.dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'.asta era in generala acum e fata de liceu,sh e dementsiala!

Discoteca toata,se uita cum arata le'ar vrea o data.sa le vada la treaba!

Te vad in fataEsti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime...tu ramai pitic de casa!Auzi multh blah.blah.stii numai blah.blah vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blah

Dar asta mica promite cica,ca va fi cea mai buna gagica de astazi!

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine,nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi. Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot Every night she’s breaking your heart

Sh orice ar fi.asa-s prietenii.sh asa vom fi mereu

Dc cand te intrb ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic,nimic .si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu!Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna.sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora.pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc. .

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata.tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce.ti doresti :p . Incearca sa zambesti , urmeaza sfatu' : Fii fericit,toate trec,ba da`le dracu'

Nici prea vulgar,nici prea cuminte.dua cu tine ma simt 'high' iubirea face legea:X

Sh cu toate astea.tu stii cel mai bine ca orice ar face,tot la tine vn[:X]

Nu pot sa-mi iau gandul deloc de la tine ! Parca as vrea sa fii in fata mea sa-mi spui ca va fi bine .

Visam ca DRAGOSTEA e simpla si trece ! Si ca nu te lasa rece când ÎL VEZI CA UMBLA CU 10 !

'' Poate ca asta o sti si tu .Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu !''

sts pe care il am eu acum:E clar ca nu'l auzi cand te iubeste in tacere!

Lucrurile privite cu dispre? cer multa voin?a . Cu u?urin?a po?i cauza cuiva suferïn?a !

Si nu stiu ce sa mai spun. Se vede clar ca îmi lipsesti , si îmi vine sa mor ca tu , nu mai esti

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat !

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

D`abea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Greseala Pa!

prin zambetele tale am invatat sa zambesc si prin lacrimile tale am invatat sa iubesc.Acum cuvintele tac. Stiu ca ti-am cerut prea mult. cum asi putea sa uit prima atingere.primul sarut

Poate am stat deoparte,poate,cand ai fii vrut sa`ti fiu aproape.Si poate acum pe strada in loc de "Buna" sa`mi spuna: "Poate acum te-as fii tinut din nou de mana"!"

.CateOdata imi pierd cumpatul,ma enervez atat de tare.nOrOc K zambesti frumOs,ma faci sa rad in seCunda urmatOare.

Am facut greseli dar nu am facut din asta un secret,tocmai pentru ca nu le regret!stiu ca nimeni nu e perfect,sunt doar perfect atent sa nu le repet!

Indiferenta , in acelasi timp atenta , sunt precauta de lumea prefacuta

Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa`mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna !

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

Mi`e dor sa te strâng în brate,sa te sarut.Mi`e dor sa îmi vorbesti ,mi e dor sa te ascult!

Mi-e dor de anumiti prieteni :X ce-au însemnat mult

Spui cuvinte mari , ca îmi esti prieten frate?! bwaa , nu cuvinte vreau,eu vreau fapte

Orice film, prietena, sau carte, sa`ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu

Acum, totusi dup-atâta timp înca mi-e dor . si dor . unele momente încep sa cred ca niciodata nu mor .

Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?

Dar Eu` zambesc . Caci drOgul nu`l mai i`au ! Te am in fata mea . Si tOtusi`.nu te vreau`

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu

Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •

Imi place, chiar daca nu mai gasesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu asa " sa fi cuminte !"

Teoretic,te ador;x.Practic,te iubesc!

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X

Fotografiez sclipiri de pleoape. Creez album pictat de noapte. Imi dai sperante ca va fi bine . Imi dai sperante ca te am pe tine.

Intre noi era chimie,acum e matematica,imi faci numai probleme!

Vrei sa`ti spun ce gandesc ?!n`am cum sa te mint.dar stii.sentimentele nu se spun.ele se simt love struck

Jucându-te cu sufletul cuiva, nu-i o gluma. E ca la meci, ocaziile se razbuna.

Viata ne-a facut pe toti actori râdem sau plângem la comanda, mimam fericirea, tristetea, respectul, ura si chiar dragostea.

Încheie niste etape. Nu din orgoliu, din neputinta sau mândrie, ci pur si simplu pentru ca acel lucru nu se mai potriveste cu viata ta'

Viata nu-i roz ! Yo o vopsesc în verde ! Am pierdut tot ! Deci nu mai am ce pierde ! Nu beau de suparare ! Yo beau de sete !Sa vezi inima din mine cum incet piere`!"

"Si Daca el Nu O Sa-ti Mai Zica " Noapte Buna ". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-Ti Mai Zica " Buna ". Ai Prietene Care sa te Sune, Sa-ti Zica :Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna""

[Orice] [minut] [e] [un] [inceput], [Viata] [merge] [inainte] [indiferent] [de] [ce-ai] [facut] [Poate-ai] [gresit], [poate-ai] [mintzit], [Tzi-am] [mai] [spus]: [Ne] [vedem] [acolo] [sus]!"""

Sh fac pariuu` ca daca` as putea fii` ac0l0 n`ar mai fii` asa . Sh fac` pariuu` cu prezentsa mea ar schimba cva

Ai multe de spus, as vrea sa te-ascult, Dar am calcat si eu pe urmele tale inc-o data Ureaza-mi noroc ca vreau sa fac ceva in viata Te las linistit ïn lumea ta de gheata""

Ma vei gasi poate intr-o zii. Intr`un loc uitat. Ma vei privii.Zicand incet."A fost odata prietena mea" ![(sad]

Uneori ,te porti de parca nu ti’ar pasa .Dar stiu sigur , ceva din adancul sufletului tau , ma vrea ! love struck"

imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*"

Nu`mi place deloc sa ma descriu . Hai ! Vin`o lânga mine si ai sa vezi ce stiu!"

Imi suna telefonu, el n`a mai sunat demult.Si numaru ce`a aparut mi`Se pare cunOscut!E o vOce pe care O simt cum n`am mai Simtit de mult.Cu lacrimi el mi-a SpuS sa`l iert ca A GreSit mult !"

Suna-ma si da-mi o veste de la tine.sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine.sad

Teoretic ti se pare simplu si totu-i foarte clar. Practic iti este greu uneori sa iesi din tipar"

Toti o sa spuna 'Te iubesc ! Fara tine nu traiesc !' Complimente ce te fac sa zbori. Ei te mint de un milion de ori. winking

Si va mai las voua trecutul cu tot cu expozitiunea si odata cu intriga va rog pastrati si actiunea ca la momentul culminant aleg sa'mi calc promisiunea"

Stau astept sa sune dar nu suna de atata timp.

Sentimentele nu se zic`, ci se arata`. Sunt oameni pe care nu i`ai mai putea inlocui vreodata`! - happy`:-x

?Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit !?

dar mereu, nu uita , vei ramane speCial in viata `mea

Nici tu nu sti ce este. Ura sau iuuuubire'? Ca nu'l iubesti pe el, ci iubesti 0 amintire.

Stiu iti lipseste si asta e normal
Nu te asteptai la un astfel de final
Nu ai fi crezut ca intr-o zi el va pleca
Si va lasa un gol in inima ta

El o ia de mana,ar vrea sa-i spuna Ca:"Nu te-am uitat!" Ea`l saruta si ii spune: "Ce mult am asteptat!" Fiindca timpul niciodata Nhu a sters dragostea. Din nou sunt impreuna, Din nou doar el si ea

E acelasi vechi refren`Te rog mai da`mi un semn`

. Ai fost unitatea de masura . pentru` fericirea mea :] .

Tine minte ca . o lacrima adevarata e rece . La fel ca si timpul care nu mai trece . Am, doar simple regrete . Iar ce\'a fost intre noi . False sentimente

"Poti sa vopsesti cioara-n alb,tot nu-i porumbel.La fel cum nu va fi niciuna ce-am fost eu pentru el!

"In ganduri te ascund,aproape sa te tzin.Daca te pierd,daca te uit,eu NU mai am nimic!:

"Nu poti sa\'tzi amintesti,dar n\'o sa uitzi niciodata!"

Oricand putem sa spunem,ca ne stim din todeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana!love struck"

"Fii atent la piept ce strangi! Ca daca azi esti fericit, Maine s-ar putea sa plangi"

Doar o Vorba`N vant ne-a iNdepartat . Vise s`au frant.de Ce`ai plecat? Nopti in sir am plaNs . Niki un semN n`ai dat . ! LacriMi am straNs cand tu cReD M`ai uitaT .

"Nici sticlele de alcool.Nici fumurile. Nici prarfumurile.Nici alte femei. N-o sa te faca sa uiti ochii mei""

Cum sa`l iert cand orgoliul este pe primul loc ? Cum sa`l uit cand pentru el as renunta la tot ?"

"Ai simtsith vreodatha cum e sa cazi in gol?Sa crezi ca ai tot sh sa realizezi ca nu ai nik?"

"ai fOst odata aerul pe care’l respiram, acum ma sufoc nu mai vreau sa am vreOdata de’a fake cu tine niciOdata, refuz sa fiu prOasta de altadatawinking"

"Izti zambesc frumos si te injur pentru tot raul ce mi l-ai facut , pentru tot ce ma durut si inca ma doarecrying"]

"A trecut mult timp noi 2 ne-am schimbat . Tot ce a fost frumos noi n-am uitat. Desi au fost piedici noi am rezistat. Cu tine niciodata n-am lasat capul plecat .own Klau love struck"

Nimic din ce a fost nu se v\'a mai repeta.dar ne v\'a fii dor candva.

"PesTe Tot ` Trec cu Capu Sus ` . Te am Pe Tine Si asTa ` E Mai . PresuS" Fericirea este rezultatul unei indiferente oarecarewinkingwinking

una dintre fericirile acestei vieti este prietenia iar una dintre fericirile prieteniei este aceea de a avea cui sa incredintezi un secretwinking

"Ea nu e sOra mea p bune`.love struck , dar am avut noroc cu am gasith.o prin atath.a lumea

vorbesc.si cred. in basme si destin. Dar vad paharul Gol si atunci cand este PLIN"

Ai plans pe umarul meu mereu. Ti-am sters lacrimile. A insemnat asta ceva pentru tine? Da.Stiu.NimiC.sadsad"

"Ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata-n cateva secundelove struck

intotdeauna imi amintesc sa uit de problemele care m-au intristat.dar nu uit sa-mi amintesc de lucrurile care m-au facut fericita si de prietenii adevarati.:X:X:X

"Sunt eu.Si sunt aici.Aici, intr\'o lume, Care ma lasa indiferenta,dar pe care o ador."

mi-ai luat visele.Simte`te implinit.Pleaca!"

"As vrea ca atunci cand te uiti la mine sa spui: Ba,thu chiar ai tzinut la mine."

Au pretentii,au intentii bune,sunt serioase nu le arde de glume,is cele mai scumpe din lume !"

Nu da cu piciorul la ceea ce ai deja langa tine . Nu te gandi ca o sa gasesti ceva mai bun . Atata vreme cat deja ai ceva magic langa tine .

"Satula d` scarbe kre mint frum0s, nuu` ma judeca dup` aparentse, m` judeci p` mne sh nuu` t` uitsi la tne? nuu` snt perfecta sh nici nuu` vreauu` s` fiuu"

Viata pOate sa\'ti ia orike, Dar nu si omul care te iubeste, Ptr ca atunci ar insemna ca ti\'a luat tOtu

A d0ua 0ara Nu o mai fac :\"> . mi-am bagat mintiiLe in cap happy. pr0mit Ca o sa fiu Cuminte :\"> . de azii inanite :"

batting eyelashesFi sincer[:X]...Tzi-e dor,blushingam dreptate?smug:Xbatting eyelashes Pt ca atunci cand ai fost cu mne,batting eyelashes:Xam trecut prin toate!big hug

"Ca sa obtin ce vreau eu.Poate ca azi o sa kAd ... Poate ca maine ma ridik.Dar cu orgoliul o sa castiglove struck`

"Tine minte ca . o lacrima adevarata e rece . La fel ca si timpul care nu mai trece . Am, doar simple regrete .Iar ce\'a fost intre noi . False sentimente"

`Vreau` sa` fiu` iarash` cOpil` . `Sa` mah` stiu` zambind`[`smug`] . `Sa` nuh` stiu` de` clipele` grele` sh` de` amintirile` kre` mor`"

Zambete false. Priviri pline de ura. Cuvinte aruncate`n vant. Minciuna.Si toate fara nici un motiv Am gresit.Am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferentawinking"

Ridica`ma sh spune`mi ca: \"va fi bine love struck\" . Ridica`ma sh spune`mi: \"Ma ai p` mne!"

"Trãdez. Joc teatru. Manipulez. Înjur. Fumez.Te pot minþi în faþã fãrã sã clipesc. Trag numai spre pericol. Dar mã jur cã îmi place cum sunt ºi nu mã schimb !"

Am sa plang,o zii,doua,o mie; Pana nu voi mai avea lacrimi. Dar o data o sa ma ridic cum am facut-o sh ultima data. Doar ca de data asta, Nu voi mai accepta impacarea"

"De azi poti sa apartii oricui .Nu mai e treaba mea! N.ai inteles ca am tinut la tine fara interes,iar acum ma intorc la cum eram bineinteles!

Merg mai departe si le las pe toate`n spate . Fapte consumate si vise spulberate . Privesc in fata si sper ca soarele va rasari . Da` pana atunci indur indiferent de ce va fi .

Nu mai e Ea...Fetitza ce tacea!Astazi iti spune PA,ieri poate\'i pasa..."

"Indiferentza doare cel mai tare,nu trebuie sa spui nimic doar sa tratezi persoanele kre ti-au gresit cu indiferentza si le dobori treptat.

"Stii?Tu vei sta cu altele ca sa uitzi.Iar eu imi voi bate joc de altzii ca sa imi aduc aminte."

"dAcA vR30datA LuNa Nu-tZi vA fi ApR0aP3,dAcA s0aR3L3 vA Di$pAR3a.sA $tii ca a Mai RaMas c3Va.IUBIREA MEA, kR3 NiCi0data Nu t3 vA lAsa"

"Vor exista mereu oameni care te vor rani,asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara."

sHi c3 dAcA LuM3a_i R3A.Ma ajuta s0Ra m3A.si lA Rau dA sHi la BiN3 3A e M3Reu LaNgA MiN3!"

O fata nu trebuie sa fie judecata dupa defectele ei. Ci dupa modul in care stie sa le foloseasca winking"

Dak iti va fi dor de mine Ehhh...Linisteste`te. O sa`ti treaca. Potzi privi in ochii mei Dar in sufletul meu. \"...NiciOdata.\"!

Astazi Cazi Te Ridici Maine ItZi Trece. ItZi AminteSc Ca`Unde`S 2 Puterea CreShte. Ca`impreuna Trecem PeSte Tot.Caci`O Prietenie Trece Shi Prin Foc

Oare.Fãrã ea ai fi la fel?Da Oare...Fãrã ea te`ai simþi altfel Cãci dacã e departe,nu te mai simþi întreg? Spui: \"`Pune-o într-o mie de fete cã tot pe ea o aleg`"

"Si când` te vad întâmplator` mi-aduc aminte` tot ce.a fost` , Dar uitându-ma` înapoi îmi` zic: \"Chiar n-are niciun` rost

"Vezi uh,am invatat dp atata timp Sa ucid din mine acel copil. Si sa urasc,sa tac,sa rad,sa mint."

"Sunt figuranta cu cne trebuie.Respect daca sunt respectata.Sunt sincera,sunt perversa,sunt bandita.N\'am fost,nu sunt si nu voi fii niciodata curva nimanui.

Am pornit la drum,pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina. Cautand iubire si stima,si cum nu stiam sa Lovesc. Viata m-a Lovit Prima!"

Zambeste mereu,chiar daca ti-e greu. Chiar daca te doare.Zambeste si fi Tare!"

"Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot Mi s-a zis ca n-o sa pot,ehh.uite ca inca pot."

Sunii.Itzi resping,mortzii thai Fac cum faci uh cand ejthi cu prietenii thai Ma suni iti raspund,vrajeala Sunt tot\'h cu ala de aseara"

Spune`mi cand te doare . si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese"

"¦ nO` sa te mint . faCi partee` diN viata mea` sTii binee`` pentru tine tOt` aj daa``

"Poti sa vopsesti cioara-n alb,tot nu-i porumbel.La fel cum nu va fi niciuna ce-am fost eu pentru el!"

In ganduri te ascund,aproape sa te tzin.Daca te pierd,daca te uit,eu NU mai am nimic!sad

| SweetyCandy a răspuns:

Foaie verde puisor, u dai buzz, eu dau ignore
sau mai era unul ceva de genul ca intr-un cimitir seara mortii joaca in sir...dar dupa nu mai stiu...big grin

| BaddGirrl a răspuns:

Fetele iubesc sincer si curat, iar baieti le vor doar in pat!winking