| matadoru a întrebat:

Care sunt statusurile voastre preferate? pentru cele mai multe

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Status nou adaugat..." Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

status nou adaugat..." Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

status nou adaugat..." Domina ca sa nu fii domniat! "

»" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea… "

»" E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini... "

»" Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

»" Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

»" Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

»" Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

»" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

»" Viitorul e trecutul la prezent…. dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimba un viitor care a fost deja… "

»"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

»" NU mai suferiti de FITZE! "

»" Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

» " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

» " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

» " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… " [by DeMoN]

» " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa! "

» " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

» " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

» " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

» " Smeel`s like weekend… "

» " Spuneti ca nu m-a suportati dar v-a uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

status nou adaugat..." Beau bere… sa-l fac sprit pe Jack Daniel`s "

status nou adaugat..." Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! "

status nou adaugat..." Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "

status nou adaugat..." Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?! "

status nou adaugat..." Play your music, play it so loud that nobody could sleep…NOISE MAKER! "

»" Fac cinste plateste vecinu! "

»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "

»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "

»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "

»" Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "

»" Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "

»" Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "

»" Nicaieri nu-i ca acasa dar mai bine-i la HOTEL! "

»" Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "

»" Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "

»" Mi-am aprins becu sa sting lumina… "

»" Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are… "

» " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

» " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "

» " Fuck dus… da si pe tine daca vrei… "

» " Sper sa prinzi muste la vara… "

» " Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere…. Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste… "
» " Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi… "

» " Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi! "

» " N-am status acum…. dar am avatar! "

» " De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "

» " Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere! "

» " O gãinã avea 2 picioare in special stângu`! "

» " Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! "

» " Bate si ti se v-a deschide… proces penal! "

» " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Brb... fara numar, fara numar.

| VodkaCoca a răspuns:

Ce face lumea pentru o fundita, intra si da copy paste ca disperatu de pe site'uri cu statusuri laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu iubeste prostii...altfel nu ar mai fi creat atatia.
Un erou este acea persoana care-si poate tine gura chiar si atunci cand are dreptate.
Niciodata sa nu iei cuiva speranta...este,poate,singurul lucru care i-a mai ramas.
DND, bunicul la calculator! Nu dati buzz ca face infarct!laughingCam atat.

| adelush_5701 a răspuns:

Credeai ca timpu` sta pe loc, da` nu e cum ai stabilit...

bETTER TO LOSE A LOVER THEN LOVE A LOSWE.

Retine viata e frumoasa si noi suntem tineri!

Zambeste, maine poate fi mai rau:p

Daca viata nu-ti zambeste...gadil-ohappy

Dintre durere si nimic, alesesem nimiculhappy

Zambesc si gata, de azi sunt alta!happy

in pat cu ea, cu gandu la minelaughing

And there comes a time when I gotta say goodbye!love struck

•Poate azi te`ai certat cu el. Dar poate maine va impacatZi.Si t0tul va fi la fel[♥]. Nu e pacat sa se piarda o iubire pentru 0 certa? ^^Amintiti`va cum va iubeatzi sh altadata.[♥]•

Zambeste frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si dai sperante!love struck

Las-o asa, trage cortina, show-ul s-a incheiat, stinge lumina!happy

Filmul se deruleaza, o noua imagine mi se contureaza!love struck\:d/