| Allecss a întrebat:

spuneti-mi si mie un serial ca The vampire diaries, nu neaparat cu vampirii dar tot asa plin de suspans, cu actori frumosi. Dau funda,\pentru cel mai bun

3 răspunsuri:
| Oannaa30 a răspuns:

Gossip girl.

| AdelixA a răspuns:

Twilight-mai mult ca sigur te-ai uitat la toate nu? Supernatural ii asemanator,buffy the vampire slayer,Ghost Whisperer-Mesaje de dincolo,Grey's Anatomy,Farmece,Heroes,True Blood-dupa nume tot cu vampiri,The Gates, The Gates---Ti-am dat mai multe obtiuni. Ceti mai trebuie este un castron cu floricele, telecomanda si Muuuuuuuuult timp liber.

| L0vely a răspuns:

10 Things I Hate About You; 90210; Gossip Girl; Supernatural big hug sper sa iti placa