| CristianSt a întrebat:

Daca puteti sa-mi spuneti un serial(sau mai multe) care sa te tina in suspans, sa vrei sa-l vezi in non-stop(de preferat ceva fantezie) care sa contina drama, actiune si cel mai important sa aiba actori frumosi(sunt pe principiul ca daca actorii is frumosi serialul e bun)
P.S: urmaresc deja Supernatural, Teen Wolf, Originals, Vampire Diaries, Lucifer, The 100 si Beauty and the Beast

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, The Magicians, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-),Arrow,The Flash, Wayward Pines

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lost
Limitless
Reaper
Daredevil.

| matrix100 a răspuns:

Limitless

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Esti de-al meu! happy Deci, Prison break (cel mai tare serial vazut de mine, daca nu l-ai vazut, atunci ar cam fi timpul), Lost (foarte bun, finalul e genial), Game of thrones, 24, Dexter, The walking dead, The last kingdom provoaca dependenta toate. Mai poti incerca: The tudors, Pretty little liars, Arrow, Bosch. Chiar merita vazute. Sper ca ti-am fost de ajutor. Vizionare placuta!