| SweetyღGirl a întrebat:

stau in Bucuresti. stiti de unde imi pot cumpara postere cu diversi cantareti? in afara de comandatul pe internet.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine anume vrei?

| SweetyღGirl explică (pentru anonim_4396):

As vrea cu avril lavigne, eve, johnny depp, fergie, sex and the city...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetyღGirl):

Nu cred ca exista magazine pentru postere.Cauta in reviste si ia ce gasesti.

| Angie95 a răspuns:

De la chioscurile de ziare. Cauta revista BRAVO. Din revista aia am o multime de postere!laughing si nu numai! Poti intreba acolo ce reviste contin postere. Bafta! :*

| SweetyღGirl explică (pentru Angie95):

Da...dar...eu vreau cu anumite personalitati, nu sa cumpar revista si sa imi pice nu stiu ce la nimereala.

| Angie95 a răspuns (pentru SweetyღGirl):

Nu o cumperi neaparat. Poti sa te uiti pe ea si vezi daca iti plac personalitatile sau nuwinking

| PostereOnline a răspuns:

Daca nu ai gasit, am eu o colectie foarte mare de postere, carduri cu autograf, carti de identitate din perioada 2010 - 2013 din tari precum SUA, Elvetia si Germania.

| alicea5863 a răspuns:

Hello! Daca nu ai gasit inca posterele pe care le cauti, poti sa ma contactezi (eu am postere cu cativa din artistii pe care i-ai mentionat, si multi altii). email: virtopeanualice@yahoo.com
facebook: https://www.facebook.com/alice.virtopeanu