| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cat costa o bratara https://www.google.ro/......ps?/search

7 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

1000 de euro...cat sa coste? Maxim 10 lei maxim laughing

| anonim_4396 explică (pentru Carmen100):

Cu litera din aur? usor cu ironia daca habar nu ai sa dai un raspuns.

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai trebuia sa precizezi ca e din aur, ma copchil destept ca daca era din plastic?
rolling eyes

| anonim_4396 explică (pentru Carmen100):

Tu esti? scrie in link "bratara rosie cu litera de aur". ca la prosti stau si expliclaughing

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' bine desteapto ca tie nici daca iti scrie unu' un ESTI PROASTA cu litere de'o schioapa nu vezi tongue

| anonim_4396 explică (pentru Carmen100):

Hai mars ca ma plictisesti cu prostia ta grava.

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleo laughing