| snooky97 a întrebat:

Stie cineva cum pot afla cine imi vizualizeaza contul de facebook? Dau fundita!:*:*

Răspuns Câştigător
| ihavenoidealel a răspuns:

Pentru a vedea cine te urmăreşte pe Facebook, trebuie în primul rând să-ti creezi un cont pe UnFaced, apoi primeşti un cod sub formă de link, pe care îl copiezi direct în profilul tău de pe reţeaua de socializare. Mergi la opţiunea "Privacy" şi dă dublu click pe "News feed and Mini-Feed Privacy". Acum ar trebui să vezi tot felul de mesaje, inclusiv cine ţi-a vizualizat profilul! fundita?

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Eu folosesc facebook de vreo 4 luni si nu am vazut nicaieri optiunea de a vedea cine te-a vizitat;

---> Insa daca vrei sa nu fii vizitat de anumite persoane ai optiuni de bifat! happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Cristiana_3603 a răspuns:

Nu se poate afla happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! nu merge, nu este ca hi5